Soru :

Merhaba hocam ben bu aralar çok fena azıyorum yani bir dk cinsel birşey görsem dokunmasam bile orgazm oluyorum ve bir haftadır böyleyim ayrıca göbeğim de kalp gibi atma oluyor penisimin alt tarafında ki nabız mi bilmiyorum attigını hissediyorum ve bu nabız zaten direk atınca boşalıyorum lütfen ne yapmam lazım.

Cevap :

Merhaba,

Cinsel isteğin artması normal bir fizyolojik tepkidir ve birçok kişi zaman zaman cinsel dürtülerinde, isteklerinde artış yaşayabilir. Cinsel istekte artışın bir çok nedeni olabilir. Bunlar hormonal bir düzeyde fiziksel faktörlerden, stres ve anksiyete durumları ile ilişki olabilecek psikolojik faktörlerden, yaşam tarzı faktörlerinden kaynaklanabileceği gibi yeni bir ilişki süreçlerinden etkilenebilir veya doğrudan olağan akışın bir parçası olabilir. Ancak, yaşadığın belirtiler kendi normalinin çok dışında olduğu durumlarda, eğer seni de rahatsız hissettirmeye devam ediyorsa bir sağlık uzmanıyla konuşmak önemli olacaktır.

Bahsetmiş olduğun göbeğindeki hızlı nabız atışları ve penisin alt tarafındaki nabız hissinin nedenlerini belirlemek için bir doktordan profesyonel tıbbi görüş alman gerekebilir. Bu durum genellikle kan basıncı ve dolaşımı ile ilişki olsa da, bunun yanı sıra altında yatan bir tıbbi durumun belirtisi olabilir ve eğer gerekliyse sağlık uzmanın sana uygun bir tedavi planı önerebilir.

Paylaş:

Facebook
Twitter
WhatsApp